Wynajem namiotu imprezowego!

Uwielbiamy uroczystości na świeżym powietrzu – są bardzo klimatyczne i pozwalają cieszyć się bliskością natury. Aby dodać im szyku wystarczy odpowiednia oprawa, której aranżację zapewniamy od podstaw aż po najdrobniejszy szczegół w postaci dekoracji.

Marzysz o imprezie w twoim ogrodzie? Potrzebujesz namiotu na targi? Organizujesz eventy w terenie i nie wiesz gdzie pomieścisz gości?

Dobrze trafiłaś/eś, my rozwiążemy Twój problem!

Oferujemy wynajęcie namiotu imprezowego V3 francuskiej firmy Vitabri
o wymiarach 4m x 8m, w którym można zorganizować przyjęcie na ok. 40 osób.
Dzięki zastosowaniu perłowego poszycia z poliestru i akrylu namiot prezentuje się bardzo efektownie. Ściany boczne o szerokości 4m można demontować, dzięki czemu mamy wiele możliwości przearanżowanie namiotu.
Nie mamy wpływu na pogodę ale wynajmując nasz namiot nie musisz obawiać się o warunki atmosferyczne: nadmierne nasłonecznienie, wiatr, nagły deszcz lub wieczorne ochłodzenie – nasz namiot zapewnia przed nimi ochronę.

Na jakie okazję jeździmy? Odpowiedz jest prosta na wszystkie!

Od chrzcin, roczków, urodzin, komunii, wieczorów panieńskich i kawalerskich, wesel –
Po targi wystawowe, szkolenia biznesowe, wyjazdy integracyjne, grille firmowe, luźne imprezy zorganizowane przez znajomych…
Jesteśmy tam gdzie nas potrzebują 😉

Kilka krótkich słów o specyfikacji namiotu:

Producent: Vitabri
Typ:
Namiot ekspresowy
Model: V3
Wodoodporność: 100%
Ogrzewanie : 2 nagrzewnice elektryczne (konieczność podłączenia do prądu)
Oświetlenie: Tak (konieczność podłączenia do prądu)
Podłoga: Tak
Wymiary:
Szerokość: 4 metry
Długość: 8 metry
Wysokość: 2,5 metry
Wysokość szczytu: 3,15 metra
Powierzchnia: 32 metry kwadratowe
Kubatura: 82,48 metry kwadratowe

Jakie są największe atuty naszego namiotu?

 • Szybkie rozkładanie – w dwie osoby rozłożenie namiotu ze ścianami i dachem zajmuje nam około jednej godziny, natomiast rozłożenie podłogi pod całą powierzchnie namiotu około 20 minut.
 • Podłoga:
  – chroni glebę i nie niszczy trawy,
  – ma wypustki antypoślizgowe,
  – posiada małe dziurki – w przypadku rozlania jakiejkolwiek cieczy nie pozostanie ona na podłodze lecz spłynie na glebę, ich rozmiar, ilość i rozmieszczenie jest na tyle małe, że nie ma problemu tańczenia po niej w szpilkach,
  – bardzo szybki montaż i demontaż.
 • Ogrzewanie – Posiadamy dwie nagrzewnice elektryczne mocowane do nogi stelaża namiotu. Jeżeli rozmieścimy je w dwóch przeciwległych rogach namiotu są one w stanie zapewnić komfort cieplny osobą wewnątrz, gdy temperatura na zewnątrz spadnie nawet do 10 stopni Celsjusza. Są one bezpieczne w użytkowaniu ich obudowa nie nagrzewa się.
 • Oświetlenie – W skład oświetlenia wchodzą dwie lampy halogenowe zapewniające idealne oświetlenie + możliwość montażu dodatkowych lampek np. cotton balli.
 • Wyposażenie – Posiadamy w ofercie również wynajem wyposażenia tzn. krzeseł, stołów, dekoracji, które rozłożymy i przygotujemy wg. ustalonych wcześniej z Państwem kryteriów i wytycznych.

Cena ustalana jest indywidualnie.

Dla przykładu: w galerii poniżej znajdują się zdjęcia aranżacji imprezy dla 24 osób, która przedstawia część naszego asortymentu.

Jej koszt to 3098 zł netto.
Cena obejmuje dojazd, rozłożenie namiotu wraz z dekoracją oraz demontaż.
Ze względu na bezpieczeństwo i wygodę użytkowania polecamy wynajęcie namiotu wraz z podłogą modułową.

Przedstawiona realizacja obejmuje asortyment do wynajęcia:
namiot – 1000 zł netto,
podłogę (38m2) -1000 zł netto,
stoły,
białe krzesła wraz z poduszkami,
patery i ozdoby na słodki stół,
obrusy,
dywany,
zastawę (talerz duży; bulionówka; talerzyk deserowy; sztućce: nóż, widelec, łyżka, łyżeczka, widelczyk; kieliszek do wina; szklanka do zimnego napoju; filiżanka z podstawką)
oświetlenie halogenowe,
oświetlenie dekoracyjne,
nagrzewnice.